אודות גלרי אקדמי

"גלרי אקדמי" בית הספר למקצועות היופי נוסד בשנת 2001 בירושלים. המכללה כוללת ארבע חטיבות המקיפות את כל מקצועות היופי: קוסמטיקה, איפור, בניית ציפורניים ולימודים משלימים במקצועות היופי.

בית ספר לקוסמטיקה בירושלים – ממוקם ברחוב פייר קניג 33 (איזור התעשייה תלפיות).

בית הספר לקוסמטיקה בירושלים בפיקוח משרד התמ”ת מסמיך את בוגריו בלימוד קורס קוסמטיקה. בית הספר לקוסמטיקה כולל מס כיתות לימוד, המותאמות ללימודי קוסמטיקה, בשילוב סגל המורים הכולל את מיטב המורים מתחום הקוסמטיקה והרפואה. בוגרות בית הספר משתלבות בעבודה בתחום הקוסמטיקה, אנו אף מסייעים באיתור מקומות עבודה בתחום למצטיינות.

בית הספר נמצא בקשרים קבועים עם כל מעבדות הקוסמטיקה בארץ ובחו"ל ואנו דואגים לחשוף את התלמידים לתכשירים ולחומרים חדשים בצורה שוטפת. בכיתות הלימוד קיימים תדיר המוצרים הטובים ביותר עם כל המכשירים החדישים ביותר כדי לאפשר לתלמידים והתלמידות לתרגל ולצבור ידע רחב בכל התחומים.

בתחום הקוסמטיקה והיופי, המתקדם והמשתכלל כל הזמן, אף פעם לא מפסיקים ללמוד דברים חדשים, על כן בכל רבעון מתפרסמת רשימה של הדרכות הניתנות לכם ללא תשלום על מנת להעשיר את התלמידות והבוגרות גם לאחר שסיימו את הלימודים.

בעלי מכוני יופי, מספרות, קליניקות וכו' מעוניינים כי בוגרות מקצועיות ישתלבו אצלם במקומות העבודה, קיימת באתר אפשרות לפרסם ללא תשלום מודעות ב"דרושים עובדים".

מבדיקות שנעשו לאחרונה מתברר כי אחוז גבוה מתלמידות ובוגרות בית הספר עובדות בתחום ולפיכך קיימת אפשרות באתר למצוא בעלות מקצוע הנותנות שירותים הקרובות למקום מגוריכם.

אנו פועלים על פי ההנחה כי הדרך חשובה לא פחות מהמטרה ועל כן, בד בבד עם ההקפדה על רמת הידע הנרכשת מושם דגש רב על תהליך הלימודים כחוויה, הבא לידי ביטוי ביחס אישי, מגוון שירותים רחב הניתן במקום ואווירה מותאמת לנושאים הנלמדים.

בהצלחה!

 • לקבלת מידע נוסף על קורסים:


 • ליצירת קשר חייגו 1-700-500-121

  ניתן לקבל מידע על קורסים, סדנאות, מפגשים ומידע על קנייה מהחנות שלנו.

   

  תרגום - ترجمة - перевод - Translation 
   

  English